Na sygnale

19 i 18-latek napadli na taksówkarza. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zatrzymali  19 i 18-latka  którzy napadli na taksówkarza. Obaj decyzją sądu zostali aresztowani na dwa miesiące.  Grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę po godzinie 23:00, wówczas dyżurny z bydgoskiego Błonia otrzymał informację o napadzie na taksówkarza. Do zdarzenia miało dojść na ulicy Szczytowej w Bydgoszczy. Pod wskazany adres zostały skierowane patrole. Tam funkcjonariusze zastali pokrzywdzonego.

-Z  relacji taksówkarza  wynikało, że dwaj młodzi mężczyźni zamówili kurs z osiedla Łęgnowo na Miedzyń. Taksówkarz zatrzymał się, aby podliczyć kurs.  Siedząca za nim osoba zarzuciła mu na szyję linkę. Natomiast siedzący obok pasażer zaczął uderzać pięściami pokrzywdzonego. Na szczęście mężczyźnie udało się uwolnić, a napastnicy uciekli. Sprawą natychmiast zajęli się kryminalni z Błonia. Namierzyli  19-latka i 18 -latka. Obaj  trafił do policyjnego aresztu. Przedstawiono  im

zarzut usiłowania rozboju. Za to przestępstwo grozi do 12 lat pozbawienia wolności. Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanych na dwa miesiące – informuje kom. Przemysław Słomski,. Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker