Na sygnale

Dotkliwie pobili bydgoszczanina za zwrócenie uwagi aby nie zaczepiali jego psa !

Za pobicie grozi do 3 lat pozbawienia wolności

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie bydgoszczanina. 29- i 21-latek zaatakowali pokrzywdzonego, gdy ten zwrócił im uwagę. Obaj decyzją sądu zostali aresztowani. Starszy z podejrzanych działał w warunkach tzw. recydywy. Teraz mężczyźni za swoje postępowanie będą odpowiadać przed sądem.  

Do zdarzenia doszło na jednej ze stacji paliw przy ulicy Toruńskiej w Bydgoszczy. Wówczas doszło tam do pobicia mężczyzny. Zaatakowali go dwaj sprawcy, tuż po tym jak pokrzywdzony zwrócił im uwagę, aby nie zaczepiali jego psa. Agresorzy pobili go i uciekli. Natomiast pokrzywdzony z urazem nogi trafił do szpitala.

Funkcjonariusze zaczęli gromadzić dowody. Zabezpieczyli między innymi monitoring ze stacji paliw. Analiza zapisu pozwoliła im na wytypowanie dwóch podejrzewanych. Policjanci namierzyli ich miejsca zamieszkania. Zatrzymali do sprawy 29 i 21-latka.. Obaj trafili do policyjnego aresztu.  Sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy aresztował podejrzanych. 29-latek trafił do aresztu na najbliższe trzy miesiące, a 21-latek na dwa miesiące. Za pobicie grozi do 3 lat pozbawienia wolności. 29-latek może spodziewać się surowszej kary ponieważ czynu tego dopuścił się w warunkach powrotu do przestępstwa czyli tzw. recydywy – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker