Na sygnale

Agresywny pasażer tramwaju sam wnioskował o karę za pobicie 72-latka

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

45-latek z Bydgoszczy nie uniknie kary za agresywny atak na 72-letniego mężczyznę w tramwaju. Wymierzono mu także karę o co sam wnioskował składając wniosek o dobrowolne poddanie się karze.

Do zdarzenia w tramwaju doszło w ostatnią sobotę (27 kwietnia). Na filmie, który znalazł się w internecie można zobaczyć jak mężczyzna agresywnie atakuje starszego człowieka. Sprawa ta oburzyła wiele osób. Informacja o tym zajściu szybko dotarła do policjantów, którzy natychmiast zajęli się sprawą

Policjanci ustalili kim był pokrzywdzony. Wytypowali także sprawcę. 45-letni agresor, zapewne wiedząc, że policjanci za chwilę do niego dotrą, sam zgłosił się do komisariatu. Wczoraj  usłyszał zarzuty dokonania przestępstwa chuligańskiego naruszenia nietykalności cielesnej starszego mężczyzny. Dobrowolnie poddał się karze. Prokurator zakazał mu zbliżania się do pokrzywdzonego. Orzekł także o nawiązce pieniężnej na rzecz starszego mężczyzny oraz wymierzył 45-latkowi karę grzywny – informuje st.asp. Piotr Duziak Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker