Na sygnale

Bydgoszcz. Wyjątkowo niepoprawna recydywistka

Kilka dni temu 38-latka, chcąc uniknąć  odpowiedzialności za rozbój, schowała się w szafce zlewozmywakowej.  W miniony czwartek kobieta znów weszła w konflikt z prawem. W jednym ze sklepów  Wyżynach postanowiła ukraść artykuły spożywcze warte kilkaset złotych. Udaremnił jej to policjant, który w czasie wolnym od służby robił zakupy w tym sklepie.

W miniony czwartek  dyżurny z komisariatu na Wyżynach otrzymał zgłoszenie o nieuczciwej klientce jednego ze sklepów na tym osiedlu. Okazało się, że kobieta chodząc po sklepie chowała do torby różnego rodzaju artykuły spożywcze. Kiedy przechodziła przez linię kas nie uiściła opłaty za towar i chciała wyjść ze sklepu.

Wszystko to widzieli pracownicy, którzy chcieli uniemożliwić jej wyjście z budynku. Jednak ta nie reagowała na ich polecenia. Dopiero reakcja policjanta z bydgoskich Wyżyn, który w czasie wolnym od służby robił zakupy w tym samym sklepie, okazała się skuteczna.

Policjant zatrzymał kobietę do czasu przyjazdu wezwanego patrolu. 38-letnia bydgoszczanka chciała ukraść towar wart ponad 400 złotych. Została zatrzymana. Pracownicy sklepu jednoznacznie stwierdzili, że gdyby nie reakcja funkcjonariusza nieuczciwa klientka z pewnością by uciekła ze skradzionym towarem.  Prokurator zastosował wówczas wobec niej policyjny dozór. Teraz poszerzyła ona katalog czynów, za które musi ponieść odpowiedzialność o kolejną kradzież – informuje podkom. Lidia Kowalska.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker