Na sygnale

Miał ponad 1,5 promila i jechał „wężykiem”. Świadkowie wezwali policję

Z utratą prawa jazdy i zarzutami prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości musi liczyć się 46-letni mężczyzna, który jechał ulicą Nad Torem. Jechał Mercedesem tzw. „wężykiem” mając niemal 1,5 promila alkoholu w organizmie. Kontynuowanie jazdy uniemożliwili mu świadkowie, którzy wezwali policję.

W poniedziałek około godziny 01:45 uwagę dwóch mężczyzn jadących ulicą Nad Torem w Bydgoszczy  zwrócił jadący przed nimi samochód marki Mercedes. Mężczyzna jechał tzw. „wężykiem” od jednej strony jezdni do drugiej. Świadkowie zatrzymali wspomniany pojazd na wysokości ulicy Chmurnej, po czym zabrali kluczyki i zawiadomili o wszystkim policję.

-Gdy patrol przyjechał na miejsce, mężczyzna został zatrzymany.  Okazało się, że kierował pojazdem mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.  Na szczęście jego dalszą jazdę uniemożliwili świadkowie, którzy nie pozwolili 46-latkowi jechać w tym stanie autem. Ich postawa zasługuje na podziękowania i gratulacje.Bydgoszczaninowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy -informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker