Na sygnale

Policjanci na quadach patrolują Myślęcinek

Bydgoscy policjanci codziennie sprawdzają, czy nowe obostrzenia są respektowane przez mieszkańców. Funkcjonariusze cały czas intensyfikują działania na terenie miasta i powiatu. W szczególności sprawdzają tereny rekreacyjne. Do tego wykorzystują też policyjne quady.

Bydgoski Myślęcinek jest jednym z ulubionych miejsc mieszkańców miasta. To tam bardzo często spędzamy wolny czas. Niemniej jednak, od pewnego czasu teren ten jest wyłączony z użytkowania. Wszystko za sprawą nowy obostrzeń. Tak więc, to miejsce jest też pod szczególnym nadzorem bydgoskich policjantów. Można tam spotkać patrole poruszające się na quadach. Funkcjonariusze informują napotkane tam osoby o przestrzeganiu nowych zasad bezpieczeństwa. Niemniej jednak, tych osób jest naprawdę bardzo mało. To dobrze!

-Przypominamy cały czas, że chodzi o nasze bezpieczeństwo, nasze zdrowie i życie. Bądźmy cierpliwi. Wychodźmy z domu tylko wtedy, kiedy naprawdę tego potrzebujemy. – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker