Na sygnale

Policjanci na quadach patrolują Myślęcinek

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Bydgoscy policjanci codziennie sprawdzają, czy nowe obostrzenia są respektowane przez mieszkańców. Funkcjonariusze cały czas intensyfikują działania na terenie miasta i powiatu. W szczególności sprawdzają tereny rekreacyjne. Do tego wykorzystują też policyjne quady.

Bydgoski Myślęcinek jest jednym z ulubionych miejsc mieszkańców miasta. To tam bardzo często spędzamy wolny czas. Niemniej jednak, od pewnego czasu teren ten jest wyłączony z użytkowania. Wszystko za sprawą nowy obostrzeń. Tak więc, to miejsce jest też pod szczególnym nadzorem bydgoskich policjantów. Można tam spotkać patrole poruszające się na quadach. Funkcjonariusze informują napotkane tam osoby o przestrzeganiu nowych zasad bezpieczeństwa. Niemniej jednak, tych osób jest naprawdę bardzo mało. To dobrze!

-Przypominamy cały czas, że chodzi o nasze bezpieczeństwo, nasze zdrowie i życie. Bądźmy cierpliwi. Wychodźmy z domu tylko wtedy, kiedy naprawdę tego potrzebujemy. – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker