Na sygnale

Pod Stryszkiem autokar wiozący 50 dzieci na kolonie zderzył się z Renault

Około godz. 12.40  sobotę, koło węzła  Stryszek, autokar wiozący  50  dzieci z Bydgoszczy na kolonie najechał na tył osobowego Renault.  Dwójka dzieci z „osobówki” w wieku 9 i 11 lata trafiła do szpitala na obserwację . Z pasażerów autokaru nikt nie ucierpiał.

Policjanci wyjaśniają przyczyny kolizji. Jej skutki usuwały dwa zastępy strażaków ze Szkoły Podoficerskiej oraz zastęp z OSP Brzoza.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”25″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Komentarze

Powiązane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker