Na sygnale
Pod Stryszkiem autokar wiozący 50 dzieci na kolonie zderzył się z Renault

Około godz. 12.40 sobotę, koło węzła Stryszek, autokar wiozący 50 dzieci z Bydgoszczy na kolonie najechał na tył osobowego Renault. Dwójka dzieci z „osobówki” w wieku 9 i 11 lata trafiła do szpitala na obserwację . Z pasażerów autokaru nikt nie ucierpiał.
Policjanci wyjaśniają przyczyny kolizji. Jej skutki usuwały dwa zastępy strażaków ze Szkoły Podoficerskiej oraz zastęp z OSP Brzoza.
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”25″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]





Komentarze