Na sygnale

Para rozbójników ciężko pobiła 60-latka bo zwrócił im uwagę !

Brodnicki sąd aresztował  na okres trzech miesięcy 42-letnią kobietę i 55-letniego mężczyznę. Doborowa para  w miniony czwartek dokonała rozboju na 60-latku. Sprawcy pobili i okradli mężczyznę, bo zwrócił im uwagę, gdy dewastowali drzwi altany.  Za popełnione przestępstwo rozboju grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek w Brodnicy. Wówczas 60-latek  widząc jak znana mu kobieta dewastuje drzwi altany, zwrócił jej uwagę. Oburzona agresorka wraz ze swoimi dwoma kolegami rzucili się na mężczyznę.  Zaczęli go bić, po czym z kieszeni spodni ukradli mu telefon komórkowy, 112 złotych  i dowód osobisty oraz zakupy spożywcze, które mężczyzna miał przy sobie.  

Poturbowany mężczyzna zgłosił się  do szpitala.  O całym zdarzeniu policjanci dowiedzieli się od personelu lecznicy.  Funkcjonariusze szybko u zatrzymali 42-latkę oraz jej 55-letniego kompana. Wczoraj  brodnicki sąd aresztował ich na okres trzech miesięcy.Sprawcom rozboju grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności – informuje Asp.sztab. Agnieszka Łukaszewska
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker