Na sygnale

Mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez pociąg. Miał na uszach słuchawki!

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności zdarzenia, w wyniku którego zginął 26-latek. Mężczyzna została śmiertelnie potrącony przez pociąg. Policja nie wyklucza jednak żadnej możliwości nawet samobójstwa.

Do wypadku doszło przed godz. 09.00 na włocławskim osiedlu Zazamcze. Mężczyzna wszedł na tory tuż pod nadjeżdżający pociąg towarowy. Maszynista nie miał szans na hamowanie. Ofiara wypadku to 26-letni mieszkaniec Włocławka. Świadkowie mówią, że miał na uszach słuchawki. Mógł nie słyszeć nadjeżdżającego pociągu. Z powodu wypadku ruch pociągów między Toruniem i Włocławkiem jest utrudniony.

Do tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj (30.07.2018) we Włocławku po godzinie 9.00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 26-latek wszedł na torowisko w niedozwolonym miejscu wprost pod nadjeżdżający pociąg towarowy, który poruszał się od strony Torunia. Niestety na skutek odniesionych obrażeń 26-latek zmarł na miejscu. Maszynista pociągu był trzeźwy. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tej tragedii. – informuje nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek, Oficer Prasowy KMP we Włocławku.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker