Na sygnale

Bydgoscy policjanci zatrzymali 27-latka z marihuaną oraz amfetaminą

 Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej. Z zabezpieczonych środków można by było zrobić ponad 40 porcji narkotyków. W trakcie kontroli wpadł też kierowca, który nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Dodatkowo została pobrana od niego krew do badań na zawartość narkotyków w organizmie.

W środę (27.01.2021) wieczorem przy ulicy Żuławy patrol z bydgoskiej komendy zatrzymał do kontroli Seata. W trakcie sprawdzania danych w policyjnej bazie okazało się, że 24-letni kierujący nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Co więcej, jego zachowanie wskazywało, że może znajdować się pod wpływem narkotyków. Funkcjonariusze w trakcie kontroli osobistej u 27-letniego pasażera- znaleźli zawiniątka aluminiowe z białym proszkiem i foliowy woreczek strunowy z zawartością zielonego suszu roślinnego.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani.  24-latek przyznał, że zażywał w tym dniu substancje psychotropowe. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczone środki to marihuana oraz amfetamina. Policjanci  przedstawili 27-latkowi zarzut posiadania narkotyków. Ponadto, wobec kierującego zostanie sporządzony wniosek o ukaranie do sądu za kierowanie pojazdem bez uprawnień – informuje kom. Przemysław Słomski.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker