Aktualności

Bilans akcji „Przed nami coś zielonego”, zorganizowanej przez Zielone Arkady

Seniorzy Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy"SZMINCE"

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Setki zrobionych zdjęć, pobudzenie kreatywności i wielkie poruszenie w mieście – to bilans akcji „Przed nami coś zielonego”, zorganizowanej przez Zielone Arkady na ulicach Bydgoszczy. To pierwszy tego typu projekt centrum handlowego w mieście, który miał wymiar również charytatywny. Media społecznościowe zalała fala zielonych fotografii!

23 sierpnia w centralnych punktach Bydgoszczy pojawiły się wielkie zielone figury. Do 22 września można było je znaleźć w okolicy Starego Portu i Brdy (but na obcasie), na Placu Teatralnym (okulary), przy ulicy Mostowej (filiżanka), przy Rondzie Jagiellonów (torebka) oraz w Myślęcinku (szminka). Rzeźby były głównym elementem czterotygodniowej akcji „Przed nami coś zielonego”. Jak na nią zareagowali mieszkańcy miasta i okolic?
-Bardzo się cieszymy, że akcja spotkała się z tak pozytywnym oddźwiękiem. W mediach społecznościowych pojawiły się setki zdjęć, na których ludzie chętnie pozują przy wielkich rzeźbach. Każdego dnia zaskakiwała nas ich kreatywność. Jesteśmy dumni z fantastycznej współpracy z miastem, dzięki której mogliśmy zjednoczyć społeczność lokalną i zrobić coś dla mieszkańców i naszych klientów, wychodząc na ulice miasta. A dodatkowo nadać akcji wymiar charytatywny i pomóc lokalnemu Schronisku dla Zwierząt – mówi Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad.
Angażując się w lokalne potrzeby, Zielone Arkady przeznaczyły 5000 złotych na Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy.
 
 
Partnerami akcji „Przed nami coś zielonego” są Miasto Bydgoszcz oraz Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszcz.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker