Aktualności

Bilans akcji „Przed nami coś zielonego”, zorganizowanej przez Zielone Arkady

Seniorzy Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy"SZMINCE"

Setki zrobionych zdjęć, pobudzenie kreatywności i wielkie poruszenie w mieście – to bilans akcji „Przed nami coś zielonego”, zorganizowanej przez Zielone Arkady na ulicach Bydgoszczy. To pierwszy tego typu projekt centrum handlowego w mieście, który miał wymiar również charytatywny. Media społecznościowe zalała fala zielonych fotografii!

23 sierpnia w centralnych punktach Bydgoszczy pojawiły się wielkie zielone figury. Do 22 września można było je znaleźć w okolicy Starego Portu i Brdy (but na obcasie), na Placu Teatralnym (okulary), przy ulicy Mostowej (filiżanka), przy Rondzie Jagiellonów (torebka) oraz w Myślęcinku (szminka). Rzeźby były głównym elementem czterotygodniowej akcji „Przed nami coś zielonego”. Jak na nią zareagowali mieszkańcy miasta i okolic?
-Bardzo się cieszymy, że akcja spotkała się z tak pozytywnym oddźwiękiem. W mediach społecznościowych pojawiły się setki zdjęć, na których ludzie chętnie pozują przy wielkich rzeźbach. Każdego dnia zaskakiwała nas ich kreatywność. Jesteśmy dumni z fantastycznej współpracy z miastem, dzięki której mogliśmy zjednoczyć społeczność lokalną i zrobić coś dla mieszkańców i naszych klientów, wychodząc na ulice miasta. A dodatkowo nadać akcji wymiar charytatywny i pomóc lokalnemu Schronisku dla Zwierząt – mówi Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad.
Angażując się w lokalne potrzeby, Zielone Arkady przeznaczyły 5000 złotych na Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy.
 
 
Partnerami akcji „Przed nami coś zielonego” są Miasto Bydgoszcz oraz Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker