Aktualności

Mieszkanka Bydgoszczy podziękowała policjantom za profesjonalizm

W często niełatwej policyjnej służbie zdarzają się momenty przynoszące satysfakcję i świadczące o tym, że policjanci są potrzebni obywatelom. Ci z kolei są wdzięczni za okazaną pomoc. Przykładem takiej właśnie wdzięczności są podziękowania, jakie na ręce zastępcy szefa nakielskich policjantów złożyła mieszkanka Bydgoszczy.

Wczoraj  przyjechała  do KP Policji  w Nakle mieszkanka Bydgoszczy. Kobieta złożyła na ręce zastępcy szefa nakielskich policjantów podziękowania. Wyraziła swoją ogromną wdzięczność za szybką i profesjonalną reakcję na zgłoszoną przez nią interwencję.

Kobieta odniosła się do sytuacji, kiedy dostała alarmujący telefon od mieszkającego w Nakle 84-letniego ojca. Senior miał trudności z oddychaniem i potrzebował pilnej  pomocy medycznej. Natychmiast po otrzymaniu tej wiadomości, pod adres taty wezwała pogotowie ratunkowe. Ponieważ mieszkanka Bydgoszczy nie miała już kontaktu telefonicznego z ojcem, poprosiła o pomoc Policję. Telefon odebrał pomocnik dyżurnego, któremu szybko wyjaśniła sytuację jaka zaistniała.

Sierż. szt. Michał Rosa, z którym rozmawiała zgłaszająca, natychmiast skierował pod wskazany adres patrol. Kiedy już policjanci byli na miejscu,  powiadomili bydgoszczankę  że ma się nie denerwować.  84-latek był przytomny i pozostawał pod opieką mundurowych do czasu przyjazdu karetki.  Kobieta wiedząc, że jej ojcu nic nie zagraża niebawem przyjechała do Nakła. Wczoraj za bardzo szybką reakcję na jej prośbę oraz udzieloną pomoc kobieta podziękowała zastępcy komendanta nakielskiej jednostki, kom. Zbigniewowi Sperkowskiemu -informuje.podkom. Justyna Andrzejewska, Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią.

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker