Aktualności

„Kablarze” z Fordonu

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Policjanci z bydgoskiego Fordonu zatrzymali dwóch bydgoszczan w wieku 21 i 26 lata, którzy usiłowali się dostać do studzienki z przewodami telekomunikacyjnymi.

Dyżurny policji otrzymał informację o kradzieży studzienek przy ulicy Fordońskiej. Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że została uszkodzona pokrywa włazu. Chroniącego ona dostęp do przewodów telekomunikacyjnych. Na podstawie rysopisu mundurowi zatrzymali dwóch młodych mężczyzn.

 – Obaj amatorzy cudzej własności zostali dowiezieni do komisariatu na bydgoskim Fordonie. Tam okazało się, że 21 i 26-latek maja ponad promil alkoholu w organizmie. Następnie trafili do policyjnego aresztu. Teraz mężczyźni najprawdopodobniej usłyszą zarzut zniszczenia mienia. Co więcej, śledczy na podstawie analizy zdarzeń w tym rejonie nie wykluczają, że zatrzymani mogą mieć na swoim koncie kilka takich czynów. Kodeks karny za przestępstwo uszkodzenia mienia przewiduje karę pozbawienia wolności do 5 lat informuje mł. asp. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker