Aktualności

Policjanci przeprowadzili spotkania profilaktyczne z uczniami SP 65 i SP 66

Niska temperatura, złe warunki pogodowe na drogach i podwórkach a także większa swoboda w zabawach na dworze, w domu czy Internecie to główne niebezpieczeństwa trwającej przerwy w nauce szkolnej .W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców dzielnicy Fordon, dzielnicowi sierż. szt. Tomasz Mechliński, mł. asp. Iwona Brąszkiewicz i mł. asp. Bartosz Pirogowski wraz z przedstawicielem Zespołu Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii Agatą Pamuła.

 

Uczniowie w sposób aktywny brali udział w pogadankach mających na celu podnoszenie poziomu świadomości zasad bezpieczeństwa podczas podróży, zabaw na śniegu oraz bezpiecznego i pozytywnego sposobu spędzania czasu wolnego w domu.

W ramach trwającej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo…na stoku” rozdano ulotki informacyjne zawierające Dekalog Międzynarodowej Federacji Narciarskiej ( FIS). W spotkaniu wzięło udział łącznie 640 uczniów z 32 klas Szkoły Podstawowej nr 65 oraz Szkoły Podstawowej nr 66 w Bydgoszczy– informuje Agata Pamuła/ KP Bydgoszcz-Fordon

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker