Aktualności

Bydgoski policjant stanął na podium

W Wyższej Szkole Policji w Szczytnie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Służb Mundurowych w Pływaniu. W mistrzostwach wziął udział podkom. Robert Ciepłowski z Komisariatu Policji Bydgoszcz Śródmieście, który dwukrotnie stanął na podium.

Do rywalizacji w Otwartych Mistrzostwach Służb Mundurowych w Pływaniu stanęło ponad 140 zawodników z całego kraju. Uczestnicy mistrzostw rywalizowali zarówno w konkurencjach indywidualnych, na dystansach od 50 do 400 metrów, jak i w sztafetach.

Kujawsko-pomorski garnizon reprezentował między innymi podkom. Robert Ciepłowski z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście. Nie było łatwo. Po zaciętej rywalizacji, policjant kolejny już raz odniósł sukcesy stając na podium.

W kategorii wiekowej MASTERS (mężczyźni w wieku 40-49 lat) funkcjonariusz zajął: