Aktualności

Nowość! UBER EAST w Bydgoszczy! Zmówisz jedzenie poprzez aplikację na smartfonie

Uber Eats startuje w Bydgoszczy. Zamówisz dania z ponad 60 lokali

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

 Bydgoszcz  to kolejne miasta, do których trafia Uber Eat. Mieszkańcy Bydgoszczy  mogą od dziś zamawiać dania z ponad 60 lokali, serwujących dania zróżnicowanych kuchni. Specjalnie dla mieszkańców Bydgoszczy firma Uber Eats przygotowała  kody promocyjne 3x15zł.

Uber Eats to intuicyjna aplikacja mobilna łącząca użytkowników z restauracjami oraz dostawcami, którzy oferują możliwość dowozu wybranego posiłku w czasie szybszym, niż było to możliwe do tej pory. Co ważne: w Uber Eats nie ma minimalnej kwoty zamówienia. Nie trzeba zatem spełnić wymogu osiągnięcia określonego pułapu cenowego, aby restauracja przyjęła nasze zamówienie.

Od momentu zamówienia dania w aplikacji i złożenia zamówienia, do przyjazdu kuriera upływa zazwyczaj poniżej 32 minut. Trasę dostawcy można śledzić na bieżąco na mapie w aplikacji. Użytkownik wie też, o której godzinie dotrze do niego dostawca. Płatność za jedzenie odbywa się bezgotówkowo i pobierana jest z podpiętej do aplikacji karty płatniczej.

Osoby korzystające z aplikacji mogą oceniać zamówione przez siebie potrawy oraz jakość dostawy za pomocą systemu gwiazdek. Najwyżej punktowane dania, podczas kolejnego uruchomienia aplikacji będą wyświetlały się w pierwszej kolejności

Pełna lista restauracji współpracujących z Uber Eats obejmuje w Bydgoszczy 60 lokali. Wśród bydgoskich  restauracji na szczególną uwagę zasługują zwłaszcza następujące lokale:

  1. Tentego cafe&restaurant – kuchnia włoska; pierogi i naleśniki
  2. Oto Sushi – kuchnia japońska
  3. Krowarzywa – kuchnia wegańska/burgery
  4. Burger Park – kuchnia amerykańska/burgery
  5. Dolce Vita – kuchnia włosk

 

W celu skorzystania z oferty Uber Eats w Bydgoszczy  należy pobrać na swojego smartfona aplikację. Użytkownicy telefonów z systemem operacyjnym Android znajdą ją w sklepie Google Play. Z kolei posiadacze smartfonów Apple z systemem iOS pobiorą ją ze sklepu App Store. Następnie, po uruchomieniu aplikacji, w zakładce „Promocje” mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego korzystający z aplikacji po raz pierwszy mogą wpisać kod promocyjny STARTEATS i cieszyć się zniżką 3×15 zł, wybierając dania spośród ponad 100 dostępnych w usłudze restauracji. Bydgoszczanie mają do dyspozycji ponadto kody BYDGOSZCZ3X15, BYDGOSZCZSTART oraz BYDGOSZCZEATS, a torunianie: TORUN3X15, TORUNSTART oraz TORUNEATS, które upoważniają użytkowników do takiej samej zniżki 3×15 zł. Kody promocyjne ważne są do 31.10.2019 roku.

U

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker