Aktualności

Nowość! UBER EAST w Bydgoszczy! Zmówisz jedzenie poprzez aplikację na smartfonie

Uber Eats startuje w Bydgoszczy. Zamówisz dania z ponad 60 lokali

 Bydgoszcz  to kolejne miasta, do których trafia Uber Eat. Mieszkańcy Bydgoszczy  mogą od dziś zamawiać dania z ponad 60 lokali, serwujących dania zróżnicowanych kuchni. Specjalnie dla mieszkańców Bydgoszczy firma Uber Eats przygotowała  kody promocyjne 3x15zł.

Uber Eats to intuicyjna aplikacja mobilna łącząca użytkowników z restauracjami oraz dostawcami, którzy oferują możliwość dowozu wybranego posiłku w czasie szybszym, niż było to możliwe do tej pory. Co ważne: w Uber Eats nie ma minimalnej kwoty zamówienia. Nie trzeba zatem spełnić wymogu osiągnięcia określonego pułapu cenowego, aby restauracja przyjęła nasze zamówienie.

Od momentu zamówienia dania w aplikacji i złożenia zamówienia, do przyjazdu kuriera upływa zazwyczaj poniżej 32 minut. Trasę dostawcy można śledzić na bieżąco na mapie w aplikacji. Użytkownik wie też, o której godzinie dotrze do niego dostawca. Płatność za jedzenie odbywa się bezgotówkowo i pobierana jest z podpiętej do aplikacji karty płatniczej.

Osoby korzystające z aplikacji mogą oceniać zamówione przez siebie potrawy oraz jakość dostawy za pomocą systemu gwiazdek. Najwyżej punktowane dania, podczas kolejnego uruchomienia aplikacji będą wyświetlały się w pierwszej kolejności

Pełna lista restauracji współpracujących z Uber Eats obejmuje w Bydgoszczy 60 lokali. Wśród bydgoskich  restauracji na szczególną uwagę zasługują zwłaszcza następujące lokale:

  1. Tentego cafe&restaurant – kuchnia włoska; pierogi i naleśniki
  2. Oto Sushi – kuchnia japońska
  3. Krowarzywa – kuchnia wegańska/burgery
  4. Burger Park – kuchnia amerykańska/burgery
  5. Dolce Vita – kuchnia włosk

 

W celu skorzystania z oferty Uber Eats w Bydgoszczy  należy pobrać na swojego smartfona aplikację. Użytkownicy telefonów z systemem operacyjnym Android znajdą ją w sklepie Google Play. Z kolei posiadacze smartfonów Apple z systemem iOS pobiorą ją ze sklepu App Store. Następnie, po uruchomieniu aplikacji, w zakładce „Promocje” mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego korzystający z aplikacji po raz pierwszy mogą wpisać kod promocyjny STARTEATS i cieszyć się zniżką 3×15 zł, wybierając dania spośród ponad 100 dostępnych w usłudze restauracji. Bydgoszczanie mają do dyspozycji ponadto kody BYDGOSZCZ3X15, BYDGOSZCZSTART oraz BYDGOSZCZEATS, a torunianie: TORUN3X15, TORUNSTART oraz TORUNEATS, które upoważniają użytkowników do takiej samej zniżki 3×15 zł. Kody promocyjne ważne są do 31.10.2019 roku.

U

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker