Aktualności

Morderca żony aresztowany

52-letni Marian N. który zamordował wczoraj swoja małżonkę, usłyszał zarzut zabójstwa.

Policjanci z komendy miejskiej w BydgoszczyBydgoszczy doprowadzili go do prokuratury. Na podstawie zebranych materiałów, kryminalni przedstawili mężczyźnie zarzut zabójstwa. Za to przestępstwo grozi kara 25 lat pozbawienia wolności albo dożywocie. – Do tragedii doszło wczoraj rano przy ulicy Wyzwolenia 49. Około godziny 8:40 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie z prośbą o interwencję. Policję wezwali zaniepokojeni krzykami sąsiedzi. Natychmiast skierowano pod wskazany adres patrole mundurowych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że Marian N. będąc pod wpływem alkoholu wywołał domową awanturę. Mężczyzna rzucił się z nożem na swoja 49-letnia żonę, Mariolę N. Zadał kobiecie kilka ran kłutych i następnie poderżnął jej gardło. Gdy policja przyjechała na miejsce zdarzenia na ratunek było już za późno. Kobieta leżała na podłodze w salonie. Nie dawała znaków życia. Lekarz pogotowia stwierdził zgon. Przyczyny śmierci ustali sekcja zwłok. Policjanci zatrzymali do sprawy 52-letniego Marina N. Śledztwo wyjaśni przyczyny i okoliczności tego zdarzenia informuje nadkom. Maciej Daszkiewicz z bydgoskiej policji.
– Rodzina państwa N. mieszka pod tym adresem od wielu lat. Starsi państwo zajmują parter. Na piętrze mieszka syn z synową i dwójką dzieci. Córka państwa N. mieszka Wielkiej Brytanii. Podobno przyjechała do Fordonu na rozwód rodziców. Z tego co słyszałam, w czasie morderstwa w mieszkaniu przebywała synowa denatki z 2 letnim dzieckiem. Kobieta odniosła obrażenia stając w obronie teściowej – opowiada jedna z sąsiadek.
– Rodzinę N. znałam od wielu lat. Nie mogę powiedzieć na oboje złego słowa. Mili i uprzejmi ludzie. Prawdopodobnie przyczyną ostatniej awantury były nieporozumienia na tle majątkowym. Mariana wyprowadziła z równowagi informacja, że żona złożyła w sądzie pozew o rozwód. Małżonkowie mieli wyznaczoną rozprawę na 2 kwietnia. Myślę że w Mariana wstąpił szatan, że dopuścił się tak okrutnej zbrodnidodaje druga sąsiadka.

Więcej pisaliśmy w poprzedniej publikacji „Mąż zabił żonę – znamy motyw”

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker