Na sygnale

14-latka poszkodowana w wypadku w Fordonie. Trafiła do szpitala

Wypadek w Fordonie. 14-latka została potrącona przez tramwaj. Tworzyły się gigantyczne korki.

Około godz. 15.15 w piątek, 12-go stycznia, doszło do wypadku na Przylesiu, na rogu ulic Akademickiej i prof. Kaliskiego, niedaleko Politechniki Bydgoskiej. Tramwaj potrącił kobietę. – To dziewczyna albo młoda kobieta, możliwe, że studentka pobliskiej uczelni – mówił nam świadek. – Kilka osób jednocześnie, w tym te z tramwaju, który ją potrącił, zadzwoniły na pogotowie i policję. W 3-4 minuty służby się zjechały. Inni ludzie opowiadali, że ta kobieta przechodziła na czerwonym świetle, ale co do tego pewności nie mam.

Okazało się, że to nie studentka, tylko uczennica, 14-latka. Wypadek wydarzył się na przejściu dla pieszych, z sygnalizacją świetlną. Ranna była zakleszczona pod pojazdem. Strażacy musieli ją oswobodzić. 5 zastępów straży pożarnej pracowało na miejscu. Dziewczynka z licznymi obrażeniami została przetransportowana do szpitala.

Trasa dla tramwajów była przez około półtorej godziny nieprzejezdna. Tworzyły się gigantyczne korki na drogach, tym bardziej, że trwał popołudniowy szczyt. Po godz. 17.00 ruch został doprowadzony do pierwotnego stanu. Akademicka oraz Kaliskiego są przejezdne.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker