Na sygnale

Zginęła 19-letnia kierująca, pasażer trafił do szpitala – bilans wypadku pod Ostromeckiem, za mostem Fordońskim

19-latka zginęła w wypadku pod Ostromeckiem. Droga była zablokowana. Ciężko było dojechać do Fordonu

Do tragedii doszło w środę, 15 marca, krótko po godz. 9.00 na drodze wojewódzkiej 551 w Reptowie między Ostromeckiem a Dąbrową Chełmińską. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 19-latka, kierująca samochodem osobowym (opel astra), nagle zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z prawidłowo jadącą ciężarówką. Młoda kobieta zginęła na miejscu. 28-letni pasażer osobówki trafił do szpitala. Kierowca tira nie ucierpiał.

Droga była zablokowana, policja zorganizowała objazdy. Osoby, chcące dostać się z gminy Dąbrowa Chełmińska do Fordonu, jeździły m.in. przez Wałdowo Królewskie. W kierunku na most Fordoński tworzyły się korki.

– Teraz policjanci będą prowadzić pod nadzorem prokuratora czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia – informuje kom. Lidia Kowalska, rzecznik policji w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny, jak i rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker