Na sygnale

Dilerowi narkotyków grozi do 10 lat więzienia

Sukces kryminalnych z fordońskiego komisariatu

Na trzy miesiące do aresztu trafił 30-latek podejrzany o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Na jego trop wpadli kryminalni z fordońskiego komisariatu. W jego mieszkaniu zabezpieczyli między innymi blisko kilogram amfetaminy. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Tam weszli do mieszkania 30-latka. Mężczyzna był zaskoczony wizytą kryminalnych. Nie bez powodu. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli blisko kilogram amfetaminy, kilkadziesiąt gramów marihuany oraz kryształków MDMA. Zabezpieczona również została niewielka ilość krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy, elektroniczna waga, maczeta oraz przedmiot przypominający broń palną. 30-latek został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu.

Śledczy z Fordonu na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili zatrzymanemu zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Następnie doprowadzili go do prokuratury. Oskarżyciel po jego przesłuchaniu postanowił wnioskować do sądu o tymczasowy areszt. Natomiast sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy aresztował podejrzanego na najbliższe trzy miesiące.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: kom. Przemysław Słomski

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker