Na sygnale

Policjanci z Bydgoszczy przejęli ponad 6 kg amfetaminy o wartości ok. 160 tys. zł.

Do aresztu trafiło dwóch mężczyzn powiązanych ze środowiskiem pseudokibiców.

 Funkcjonariusze podejrzewali dwóch bydgoskich pseudokibiców o przestępczość narkotykową. – Z informacji policji wynikało, że mężczyźni mogą mieć przy sobie niebezpieczne przedmioty. Podjęto więc decyzję, aby zatrzymania dokonać z udziałem Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji .

-Policjanci podjęli decyzję o zatrzymaniu w okolicach ronda gen. Maczka.  Z tego miejsca jeden z podejrzanych poszedł wcześniej w pobliskie nieużytki i wrócił z pakunkiem – relacjonuje rzeczniczka policji, Monika Chlebicz.. – W wyniku przeszukania przy mężczyznach policjanci zabezpieczyli trzy kule wielkości pomarańczy. Była to amfetamina o wadze ok. 200 gramów oraz ok. 50 gramów kryształków amfetaminy. Jeden z zatrzymanych mężczyzn wskazał miejsca ukrycia w ziemi trzech pojemników o pojemności ok. 10 litrów, w których zabezpieczono ponad 6 kg amfetaminy.

Dodatkowo funkcjonariusze zabezpieczyli niewielką ilość marihuany. 34- i 25-latek usłyszeli zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury o ich tymczasowe aresztowanie. Teraz  policja ustalamy, skąd aresztowani mieli narkotyki warte na czarnym rynku ok. 160 tys. złotych. Śledztwo w tej sprawie prowadzą policjanci Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz-Południe

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker