Na sygnale

Policjanci z Bydgoszczy przejęli ponad 6 kg amfetaminy o wartości ok. 160 tys. zł.

Do aresztu trafiło dwóch mężczyzn powiązanych ze środowiskiem pseudokibiców.

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

 Funkcjonariusze podejrzewali dwóch bydgoskich pseudokibiców o przestępczość narkotykową. – Z informacji policji wynikało, że mężczyźni mogą mieć przy sobie niebezpieczne przedmioty. Podjęto więc decyzję, aby zatrzymania dokonać z udziałem Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji .

-Policjanci podjęli decyzję o zatrzymaniu w okolicach ronda gen. Maczka.  Z tego miejsca jeden z podejrzanych poszedł wcześniej w pobliskie nieużytki i wrócił z pakunkiem – relacjonuje rzeczniczka policji, Monika Chlebicz.. – W wyniku przeszukania przy mężczyznach policjanci zabezpieczyli trzy kule wielkości pomarańczy. Była to amfetamina o wadze ok. 200 gramów oraz ok. 50 gramów kryształków amfetaminy. Jeden z zatrzymanych mężczyzn wskazał miejsca ukrycia w ziemi trzech pojemników o pojemności ok. 10 litrów, w których zabezpieczono ponad 6 kg amfetaminy.

Dodatkowo funkcjonariusze zabezpieczyli niewielką ilość marihuany. 34- i 25-latek usłyszeli zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury o ich tymczasowe aresztowanie. Teraz  policja ustalamy, skąd aresztowani mieli narkotyki warte na czarnym rynku ok. 160 tys. złotych. Śledztwo w tej sprawie prowadzą policjanci Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz-Południe

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker