Na sygnale

Policjanci zatrzymali 24-latka, który ukrywał się przed organami ścigania

Przestępstw tych mężczyzna dokonał w warunkach recydywy. Teraz może mu grozić surowsza kara.

Dzielnicowi z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 24-latka, który ukrywał się przed organami ścigania. Policjanci poszukiwali go do rozliczenia za wcześniej dokonane przestępstwa. Podczas zatrzymania znaleźli przy nim amfetaminę oraz marihuanę, z których można by było zrobić blisko 80 porcji narkotyków. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W jego kieszeni kurtki znaleźli woreczek z białym proszkiem. Na miejsce wezwali przewodnika z psem służbowym wyspecjalizowanym do wyszukiwania narkotyków. W trakcie przeszukania jego pojazdu policjanci znaleźli brązową zbrylowaną substancję.

Funkcjonariusze ustalili na miejscu, że 24-latek użytkował też jeden z pobliskich garaży. Otworzyli go i przeszukali. Pies szybko zaznaczył miejsce, w którym ukryty był susz roślinny. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczone środki to amfetamina i marihuana.

Śledczy z bydgoskiego Śródmieścia na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili 24-latkowi zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Ponadto, podejrzany został rozliczony za inne przestępstwa.

Kryminalni udowodnili mu kradzież z włamaniem do pojazdu, które miało miejsce w listopadzie. Straty oszacowano na 3000 złotych. Mężczyzna został też rozliczony za przestępstwa z połowy września, gdzie na ulicy Pomorskiej w Bydgoszczy wpadł podczas kontroli drogowej. Usłyszał zarzuty kierowania pojazdem pod wpływem narkotyków oraz posiadania amfetaminy i marihuany.

Autor: kom. Przemysław Słomski

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker