Na sygnale

Diler narkotyków z Osowej Góry trafił za kratki

Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności

Na trzy miesiące do aresztu trafił  37-letni mężczyzna powiązany ze środowiskiem pseudokibiców. Policjanci  zabezpieczyli  u niego ponad kilogram różnego rodzaju narkotyków. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości zakazanych środków odurzających. Grozi  mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową i Pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy ustalili, że jeden z pseudokibiców bydgoskiego klubu piłkarskiego zamieszany jest proceder narkotykowy  jest mieszkańcem Osowej Góry.

W piątek policjanci namierzyli podejrzewanego a następnie udali się z nim do jego miejsca zamieszkania. Tam, przy pomocy psa do wyszukiwania narkotyków, przeszukali dom. 37-latek twierdził, że nie ma żadnych narkotyków. Szybko okazało się, że mówi nieprawdę.

W piwnicy funkcjonariusze znaleźli duże ilości zakazanych środków odurzających. Blisko pół kilograma amfetaminy, marihuanę, 3CMC, sproszkowane MDMA oraz 221 tabletek ekstazy. Łącznie ponad kilogram różnego rodzaju narkotyków. Ponadto, zabezpieczyli wagi elektroniczne, puste woreczki strunowe oraz pieniądze w kwocie blisko 6000 złotych. 37-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanego na najbliższe trzy miesiące -informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker