Na sygnale

Narkotyki ukrył w lodówce

30-latkowi może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu miał narkotyki. Policjanci zabezpieczyli u niego ponad 50 gramów narkotyków. 30-latek odpowie za posiadanie środków odurzających.

Ustalenia policjantów z komisariatu w bydgoskim Śródmieściu doprowadziły do zatrzymania i przedstawienia 30-letniemu mieszkańcowi naszego miasta zarzutu dotyczącego posiadania substancji zabronionych ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii.

Wszystko dlatego, że w zajmowanym przez niego mieszkaniu funkcjonariusze ujawnili, w toku przeszukania, ponad 40 gramów amfetaminy, 9 gramów marihuany oraz kilka metaamfetaminy. Mężczyzna początkowo twierdził, że takowych nie posiada, jednak przeczyły temu policyjne ustalenia. Kryminalni przystąpili do przeszukania zajmowanych przez niego pomieszczeń. Podczas sprawdzania lodówki ujawnili w niej kubek z zawartością białego proszku, worek strunowy z tą samą substancją. To jednak nie wszystko. Były tam również woreczki z suszem roślinnym oraz brązową substancją. Wstępne badania potwierdziły, że jest to amfetamina, marihuana oraz metaamfetamina.

30-latek został zatrzymany, po czym trafił do policyjnej izby zatrzymań. Jeszcze tego samego dnia (26.08.2020) usłyszał zarzut dotyczący posiadania środków odurzających, za co może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności. Wczoraj (27.08.2020) prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

Autor: podkom. Lidia Kowalska

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker