Historia FordonuNa sygnale

Specjalizowali się w kradzieżach sklepowych sprzętu elektronicznego

Ich łupem padały monitory, telefony komórkowe oraz sprzęt elektroniczny.

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Zgłoszenie dotyczyło próby kradzieży monitorów z jednego z bydgoskich hipermarketów. Na miejscu funkcjonariusze zastali pracownika ochrony, który pilnował jednego ze sprawców.

Z jego relacji wynikało, że czterech mężczyzn zabrało z półek sklepu dwa monitory. Następnie nie płacąc za towar, wyszli za linie kas i zaczęli biec w kierunku wyjścia. Wówczas zgłaszający pobiegł za sprawcami. Mężczyźni rzucili w interweniującego pracownika skradzionymi kartonami ze sprzętem. Jeden z mężczyzn wpadł w ręce zgłaszającego-

-Policjanci zatrzymali 20-latka.  Analiza zebranego materiału dowodowego pozwoliła im na wytypowanie pozostałej  trójki. Dwóch z nich zatrzymali w miejscu zamieszkania. Trzeci wiedząc, że jest poszukiwany sam stawił się na komisariat. Wszyscy (20,19,33 i 39 l.) usłyszeli dwa zarzuty dotyczące usiłowania kradzieży i kradzieży o charakterze chuligańskim, za co może im grozić większa kara.Jak się okazało, dzień wcześniej okradli ten sam sklep w podobny sposób z telefonów komórkowych i sprzętu elektronicznego. Policjanci nie wykluczają też dodatkowych zarzutów dla podejrzanych – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Zobacz także

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker