Na sygnale

Czy rozpoznajesz tych włamywaczy? Udostępnij!

Sprawca z restauracji zabrał między innymi pieniądze, telefon i tablet.

Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem. Zdarzenie miało miejsce 27 lipca 2020 roku w nocy (około 1:30) w jednej z restauracji przy ulicy M.C. Skłodowskiej w Bydgoszczy. Tam jeden ze sprawców, po wybiciu szyby w okienku piwnicznym, wszedł do środka budynku. W tym czasie drugi ze sprawców stał na zewnątrz na tzw. czatach.

Plądrujący mężczyzna ubrany był w charakterystyczne buty oraz bluzę z dużymi jasnymi napisami z przodu. Natomiast osoba pilnująca ma trzy niewielkie tatuaże (litery lub grafika) na prawym przedramieniu od strony zewnętrznej.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach i filmie. Informację można przekazać osobiście w Komisariacie Policji Bydgoszcz-Śródmieście przy ulicy Poniatowskiego 5 lub telefonicznie pod numerem 47-751-11-83, a także całodobowo pod numerami 47-751-11-60 lub 112.

 

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker