Na sygnale

Śmiertelny wypadek na DK-62. Śmierć na miejscu poniósł 67-letni mężczyzna

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku pojazdu ciężarowego DAF i osobowego RENAULT, do którego doszło  pomiędzy Włocławkiem a Płockiem. W wyniku czołowego zderzenia  z ciężarówką kierujący osobowym Renault 67-letni mieszkaniec Włocławka poniósł śmierć na miejscu.

 Z relacji zgłaszających wynikało, że dwa pojazdy zderzyły się czołowo w miejscowości Wistka Królewska. Przybyłe na miejsce służby rozpoczęły akcję ratowniczą. Jak się okazało pomimo udzielonej pomocy 67-letni kierowca osobowego Renault zmarł na miejscu. Kierujący pojazdem ciężarowym nie odniósł poważnych obrażeń.  Z  wstępnych ustaleń wynika, że 67-letni kierujący pojazdem Renault z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu.  Doprowadził do zderzenia się z ciężarówką DAF.

Przeprowadzone badanie trzeźwości 29-letniego kierowcy DAF-a wykazało, że był on trzeźwy. Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego wyjaśni prowadzone śledztwo-informuje st. sierż. Tomasz Tomaszewski ,  Zespół Komunikacji Społecznej Komenda Miejska Policji we Włocławku.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker