Na sygnale

Policja poszukuje tego mężczyzny oszukującego metodą „na policjanta”

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia prowadzą dochodzenie w sprawie oszustwa metodą na „policjanta”. Zdarzenie miało miejsce 21 stycznia 2020 roku, wówczas do jednej z bydgoszczanek zadzwonił mężczyzna podający się za funkcjonariusza policji. Oszust pod legendą zagrożonych pieniędzy na koncie, próbował nakłonić pokrzywdzoną do wypłaty gotówki z banku, a następnie przekazania ich nieznanej osobie. Dzięki reakcji pracownicy banku do przekazania pieniędzy nie doszło.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście przy ul. Poniatowskiego 5 lub telefoniczny pod numerem telefonu 52-588-11-83, a także całodobowo pod numerami 52-588-11-60 lub 112 – apeluje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker