Na sygnale

Śmiertelny wypadek na DK-91 z udziałem dwóch ciężarowych MAN-ów

Pomimo usilnych starań lekarzy 55 – letni kierowca MAN-a zmarł

Dzisiaj w nocy  około godz. 4:00, na DK- 91, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierowca pojazdu ciężarowego marki MAN, najechał na unieruchomiony pojazd, również marki MAN. Znajdował się  on na środku skrzyżowania o ruchu okrężnym. Niestety pomimo usilnych starań lekarzy 55 – letni kierowca drugiego MAN-a zmarł.

Policjanci z ruchu drogowego ustalili  że kierowca pojazdu ciężarowego marki MAN, jechał w Toruniu ul. Łódzką z kierunku od Włocławka.  Nagle zjechał z drogi i najechał na unieruchomiony  MAN-a wraz z naczepą ciężarową znajdujący się na środku skrzyżowania o ruchu okrężnym im. Ludmiły Rożko.

W wyniku tego zdarzenia kierowca ciężarówki lat 55, który uderzył w unieruchomioną ciężarówkę stojącą na środku ronda  pomimo usilnych starań lekarzy kierowca zmarł.  23- letni kierowca pierwszej ciężarówki był trzeźwy. Teraz śledczy w prowadzonym postępowaniu będą ustalać przyczyny tego tragicznego w skutkach zdarzenia – informuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, Oficer Prasowy KMP w Toruniu.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker