Na sygnale

„Damski bokser” pobił ekspedientkę, bo mu zwróciła uwagę że nie ma maseczki !

Za uszkodzenia ciała mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności

Policjanci zatrzymali 44-latka który w sklepie przy ul. Baczyńskiego uderzył w twarz ekspedientkę. Kobieta wcześniej zwróciła mu uwagę, że nie ma założonej maseczki. Mężczyzna uderzył  kobietę pięścią w twarz, po czym nic nie zabierając wyszedł ze sklepu. Pokrzywdzona na moment straciła przytomność. Za uszkodzenia ciała „damskiemu bokserowi”grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności

Do zdarzenia doszło wczoraj  w jednej z placówek handlowych przy ulicy Baczyńskiego w Bydgoszczy. Wówczas do sklepu wszedł mężczyzna bez maseczki ochronnej na twarzy. Ekspedientka. poinformowała 44-latka, że bez maseczki go nie obsłuży. Pracownica sklepu konsekwentnie informowała go, że w takiej sytuacji na pewno go nie obsłuży. Mężczyzna wyzywając ją i grożąc wyszedł ze sklepu.

Po chwili przyszedł ponownie, lecz tym razem z maseczką na twarzy. Kobieta poinformowała go, że w związku z jego wcześniejszym zachowaniem w stosunku do niej, nic mu nie sprzeda. Mężczyzna podszedł do lodówki, próbując wyjąć z niej piwo. Ekspedientka zwróciła mu uwagę, że w sklepie towar podaje tylko sprzedawca. Kobieta podeszła do niego i próbowała mu uniemożliwić wyciągnięcie alkoholu. Wtedy mężczyzna lekko ją odepchnął i uderzył pięścią w twarz, po czym nic nie zabierając  wyszedł ze sklepu. Pokrzywdzona na moment straciła przytomność. Chwilę później leżącą kobietę zauważył  klient. 23-latka została przewieziona do szpitala na badania.

-Dzisiaj  funkcjonariusze zatrzymali do sprawy 44-latka.  Mężczyzna w momencie zatrzymania miał około promil alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu śledczy z bydgoskich Wyżyn przedstawią mu zarzut uszkodzenia ciała, za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Ponadto, poinformują Sanepid o złamaniu przez niego obowiązujących przepisów dotyczących obostrzeń – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker