Na sygnale

W organizmie miał ponad 2 promile alkoholu

28-latek nigdy nie posiadał prawa jazdy

Brakiem wyobraźni wykazał się 28-latek, który przy trudnych warunkach drogowych zdecydował się kompletnie pijany  na podróż Oplem.  Grozi mu kara   do 2 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci zostali powiadomieni o kierującym, który najprawdopodobniej był nietrzeźwy i wypadł z drogi.  We wskazanym miejscu mundurowi zastali 28-latka. Jego opel wyleciał daleko w pole. Mężczyzna tłumaczył się, że stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i zatrzymał się na polu.

Kierowca w organizmie miał ponad dwa promile alkoholu. Dodatkowo okazało się, że nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Podejrzany został  osadzony w policyjnym areszcie. Kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości  jest zagrożone karą pozbawienia wolności do 2 lat.   Pijani kierowcy na drogach to śmiertelne zagrożenie. Reakcja osoby, która powiadomiła policjantów o swoich przypuszczeniach jest jak najbardziej prawidłowa – informuje  mł. asp. Wioleta Burzych, Oficer Prasowy , Komendanta Powiatowego Policji w Żninie

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker