Na sygnale

Napadł bez powodu na pasażera autobusu. Zrabował mu 20 złotych

Rabusiowi grozi do 12 lat więzienia!

Policjanci  zatrzymali sprawcę uszkodzenia ciała oraz rozboju. 26-latek napadł bez powodu na pasażera autobusu. Następnie zabrał mu 20 złotych. Pokrzywdzony trafił do szpitala. Decyzją sądu podejrzany został aresztowany na trzy miesiące.

Do zdarzenia doszło 10.06.2020  w autobusie komunikacji miejskiej w Bydgoszczy.  Na trasie od Ronda Grunwaldzkiego do przystanku na ulicy Wrzesińskiej. Wówczas sprawca bez powodu zaczepił i zaatakował jednego z pasażerów. Agresor zaczął bić pokrzywdzonego po głowie i całym ciele. Na przystanku przy ulicy Wrzesińskiej wyciągnął go z autobusu.Następnie przeciągnął go na drugą stronę ulicy, po czym zażądał pieniędzy. Pokrzywdzony dał mu 20 złotych. Napastnik odpuścił. 44-latek z obrażeniami twarzy został przewieziony przez pogotowie do szpitala. Dopiero po kilku dniach poinformował o zdarzeniu bydgoskich policjantów.

 –Wnikliwa praca policjantów przyniosła pożądany efekt. Kryminalni wytypowali podejrzewanego 26-latka dobrze znany ze środowiska pseudokibiców jednego z bydgoskich klubów piłkarskich. Oskarżyciel przedstawił 26-latkowi zarzut uszkodzenia ciała o charakterze chuligańskim oraz rozboju.  Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanego na najbliższe trzy miesiące – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker