Na sygnale

Napadł bez powodu na pasażera autobusu. Zrabował mu 20 złotych

Rabusiowi grozi do 12 lat więzienia!

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Policjanci  zatrzymali sprawcę uszkodzenia ciała oraz rozboju. 26-latek napadł bez powodu na pasażera autobusu. Następnie zabrał mu 20 złotych. Pokrzywdzony trafił do szpitala. Decyzją sądu podejrzany został aresztowany na trzy miesiące.

Do zdarzenia doszło 10.06.2020  w autobusie komunikacji miejskiej w Bydgoszczy.  Na trasie od Ronda Grunwaldzkiego do przystanku na ulicy Wrzesińskiej. Wówczas sprawca bez powodu zaczepił i zaatakował jednego z pasażerów. Agresor zaczął bić pokrzywdzonego po głowie i całym ciele. Na przystanku przy ulicy Wrzesińskiej wyciągnął go z autobusu.Następnie przeciągnął go na drugą stronę ulicy, po czym zażądał pieniędzy. Pokrzywdzony dał mu 20 złotych. Napastnik odpuścił. 44-latek z obrażeniami twarzy został przewieziony przez pogotowie do szpitala. Dopiero po kilku dniach poinformował o zdarzeniu bydgoskich policjantów.

 –Wnikliwa praca policjantów przyniosła pożądany efekt. Kryminalni wytypowali podejrzewanego 26-latka dobrze znany ze środowiska pseudokibiców jednego z bydgoskich klubów piłkarskich. Oskarżyciel przedstawił 26-latkowi zarzut uszkodzenia ciała o charakterze chuligańskim oraz rozboju.  Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanego na najbliższe trzy miesiące – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker