Na sygnale

Podczas cięcia desek szlifierką kątową śmiertelnie zranił się w szyję.  

Mężczyzna został przetransportowany helikopterem LPR do szpitala

Strzeleńscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznej wypadku z udziałem 36-letniego mieszkańca Rzeszynka. Mężczyzna który podczas cięcia desek szlifierką kątową śmiertelnie zranił się w szyję.  

Do tragicznego zdarzenia doszło w minioną sobotę w miejscowości Rzeszynek. Wezwani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że 36-letni mężczyzna wykonywał za pomocą szlifierki kątowej prace związane z przycinaniem drewnianych desek.

W pewnym momencie urządzenie odskoczyło i przecięło mu tętnicę szyjną. 36-latek po udzielenie pierwszej pomocy został przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Bydgoszczy. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok.Szczegółowo okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku wyjaśniają policjanci z komisariatu w Strzelnie.

Apelujemy o rozwagę podczas prac. Nieostrożne zachowania czy niewłaściwe obsługiwanie narzędzi to najczęstsze przyczyny wypadków w gospodarstwie domowym.

 Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker