Na sygnale

Policjanci prowadzą poszukiwania PIOTRA NOWARKIEWICZA  lat 16,

Policjanci z Białych Błot prowadzą poszukiwania 16-latka, który w minioną sobotę (30.05.2020) wyszedł z domu nie informując nikogo, gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących się przyczynić do odnalezienia nastolatka.

Wczoraj (31.05.2020) Komisariat Policji w Białych Błotach został powiadomiony przez rodzinę o zaginięciu:

PIOTRA NOWARKIEWICZA  lat 16,

który w dniu 30 maja 2020 r. około godz. 17.00 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

RYSOPIS ZAGINIONEGO: 180 cm wzrostu, budowa ciała szczupła, wiek z wyglądu na 18 lat, włosy ciemne, krótkie, uszy lekko odstające.

UBIÓR ZAGINIONEGO: bluza dresowa koloru białego z wstawkami koloru pistacjowego z kieszenią z przodu i napisem odblaskowym w górnej przedniej części bluzy, długi rękaw z kapturem, spodnie dresowe wąskie koloru czarnego z tzw. lampasem koloru zielonego, buty sportowe czarne nakrapiane z amortyzatorem na pięcie (prawdopodobnie marki Nike), torebkę typy nerka koloru białego z neonowym odblaskowym paskiem koloru zielonego.

Ktokolwiek zna miejsce jego pobytu, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Białych Błotach przy ul. Bezpiecznej 2 lub telefoniczny pod nr tel. (47) 751 12 49 albo na numer alarmowy Policji 112.

podkom. Lidia Kowalska
Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker