Na sygnale

26-latek złamał zasady kwarantanny. Poszedł do sklepu po … alkohol

Grozi mu grzywna do 30 tys. zł.

Zdarzają się przypadki nieodpowiedzialnego zachowania. Brakiem wyobraźni wykazał się mieszkaniec gm. Golub-Dobrzyń. Zamiast przebywać w miejscu kwarantanny, udał się do sklepu… po alkohol. Grozi mu kara grzywny w wysokości do 30 tys. złotych.

Wczoraj  brakiem wyobraźni wykazał się mieszkaniec gm. Golub-Dobrzyń. Zamiast przebywać w miejscu zamieszkania, wyszedł na zakupy do pobliskiego sklepu. Dzielnicowy, po otrzymaniu informacji o złamaniu zasad kwarantanny, nawiązał kontakt z mężczyzną, który powrócił już do miejsca zamieszkania. 26-latek tłumaczył się, że wyszedł do sklepu po artykuły przemysłowe i po…alkohol. Mężczyzna został poinformowany o konsekwencjach nieodpowiedzialnego zachowania i skierowaniu wniosku o ukaranie do sądu.

Przypominamy! Nie przestrzegając kwarantanny narażamy zdrowie i życie innych osób. Dlatego osoby objęte kwarantanną muszą bezwzględnie stosować się do jej zasad i nie opuszczać miejsca izolacji. W przypadku złamania warunków, może grozić kara grzywny w wysokości do 30 tys. złotych.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker