Na sygnale

26-latek złamał zasady kwarantanny. Poszedł do sklepu po … alkohol

Grozi mu grzywna do 30 tys. zł.

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Zdarzają się przypadki nieodpowiedzialnego zachowania. Brakiem wyobraźni wykazał się mieszkaniec gm. Golub-Dobrzyń. Zamiast przebywać w miejscu kwarantanny, udał się do sklepu… po alkohol. Grozi mu kara grzywny w wysokości do 30 tys. złotych.

Wczoraj  brakiem wyobraźni wykazał się mieszkaniec gm. Golub-Dobrzyń. Zamiast przebywać w miejscu zamieszkania, wyszedł na zakupy do pobliskiego sklepu. Dzielnicowy, po otrzymaniu informacji o złamaniu zasad kwarantanny, nawiązał kontakt z mężczyzną, który powrócił już do miejsca zamieszkania. 26-latek tłumaczył się, że wyszedł do sklepu po artykuły przemysłowe i po…alkohol. Mężczyzna został poinformowany o konsekwencjach nieodpowiedzialnego zachowania i skierowaniu wniosku o ukaranie do sądu.

Przypominamy! Nie przestrzegając kwarantanny narażamy zdrowie i życie innych osób. Dlatego osoby objęte kwarantanną muszą bezwzględnie stosować się do jej zasad i nie opuszczać miejsca izolacji. W przypadku złamania warunków, może grozić kara grzywny w wysokości do 30 tys. złotych.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker