Na sygnale

Rabuś próbował okraść bydgoszczanina. Recydywista trafił już za kratki

Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5

Policjanci zatrzymali 35-latka podejrzanego o usiłowanie rozboju. Mężczyzna próbował okraść bydgoszczanina. Na szczęście pokrzywdzony zdążył mu się wyrwać i uciec. Zatrzymany decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące. 

Z relacji zgłaszającego napad wynikało, że został zaatakowany przez nieznanego mu mężczyznę. Napastnik próbował mu siłą i wyrwać torbę z pieniędzmi. Jednak nie zdołał z uwagi na opór pokrzywdzonego, który zdołał mu się wyrwać i uciec. Na ulicę Jackowskiego w Bydgoszczy natychmiast został skierowany znajdujący się w pobliżu patrol z bydgoskiego oddziału prewencji.

Mundurowi zatrzymali 35-latka. Był pijany. Miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Okazało się, że zaraz po próbie napadu  35-latek „dobijał się” do drzwi mieszkania byłej żony. Od blisko dwóch lat na zatrzymanym ciąży wyrok sądowy zakazu zbliżania się do byłej małżonki na odległość mniejszą niż 100 metrów.

Kilka dni wcześniej 35-latek opuścił więzienie.  Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanego na najbliższe trzy miesiące. Teraz może mu grozić znacznie surowsza kara -informuje  kom. Przemysław Słomski.

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker