Na sygnale

Dzielnicowy z Fordonu w czasie wolnym od służby zatrzymał sprawcę kradzieży

Dzielnicowy z Fordonu będąc w czasie wolnym od służby robił zakupy, gdy zauważył moment kradzieży alkoholu przez sprawcę. Mężczyzna schował łup pod kurtką, a do kasy podszedł z puszką piwa. Gdy nie zapłacił za schowany towar został zatrzymany, przez obserwującego jego poczynania, policjanta.Sierż. szt. Marcin Rudewicz dzielnicowy z bydgoskiego Fordonu, w czasie wolnym od służby robił zakupy w sklepie przy ul. Golloba w Bydgoszczy. Przemieszczając się po sklepie zauważył mężczyznę, który trzymał w rękach dwie butelki alkoholu i nerwowo się rozglądał, a następnie schował je pod swoją kurtkę. Następnie sprawca wziął puszkę piwa i udał się do kasy. Mężczyzna zapłacił tylko za piwo i minął linię kas, po czym skierował się do wyjścia. Dzielnicowy niezwłocznie podszedł do mężczyzny, przedstawił  i wylegitymował się informując, że jest funkcjonariuszem Policji. Policjant poprosił o pomoc kierownika sklepu i z zatrzymanym sprawcą poszli na zaplecze sklepu, gdzie mężczyzna dobrowolnie wydał dwie butelki alkoholu o wartości niemal 200 złotych i przyznał się do jego kradzieży. Po przybyciu na miejsce patrolu Policji sprawca został ukarany mandatem karnym w kwocie 500zł.

 Niniejsza wiadomość jest przeznaczona wyłącznie dla jej adresata i może zawierać treści chronione przepisami prawa. Wgląd w treść wiadomości otrzymanej omyłkowo, dalsze jej przekazywanie, rozpowszechnianie lub innego rodzaju wykorzystanie, bądź podjęcie jakichkolwiek działań w oparciu o zawarte w niej informacje przez osobę lub podmiot nie będący adresatem, jest niedozwolone. Jeśli nie są Państwo adresatem tej wiadomości, prosimy o pilną informację zwrotną o otrzymaniu wiadomości przez pomyłkę oraz usunięcie jej z komputera. Z góry dziękujemy za Państwa pomoc.

The information transmitted is intended only for the person or entity to which it is addressed and may contain confidential or privileged material. Any review, retransmission, dissemination or other use of, or taking of any action in reliance upon, this information by persons or entities other than the intended recipient is prohibited. If you received this in error, please notify the sender and delete the material from your computer.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker