Na sygnale

Włamywacz „połasił się” na dziecięca hulajnogę!

Za kradzież z włamaniem grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Dziecięca hulajnoga warta 200 złotych padła łupem 32-latka, który włamał się do pomieszczenia gospodarczego na terenie Nakła. Włamywacz liczył pewnie na większe fanty i zysk z ich sprzedaży, tymczasem „wzbogacił się” o zarzuty po tym, jak zatrzymali go nakielscy kryminalni.

Zgłoszenie o tym, że ktoś zrywając zabezpieczenie włamał się do pomieszczenia gospodarczego w centrum Nakła, miejscowa policja otrzymała w czwartek (16.01.20) rano. Jak się okazało włamywacz ukradł z pomieszczenia dziecięcą hulajnogę wartą 200 złotych.  

Kiedy o sprawie dowiedzieli się kryminalni postanowili sprawdzić okoliczne lombardy podejrzewając, że włamywacz szybko spieniężył. Dziecięcy pojazd został odzyskany, a personalia włamywacza ustalone. Jego zatrzymanie było tylko kwestią czasu i już po kilku godzinach od zgłoszenia 32-letni podejrzany został zatrzymany w jednym z budynków na terenie miasta. Mieszkaniec Nakła noc spędził w celi policyjnego aresztu.

W piątek (17.01.20) kryminalni przedstawili mu zarzuty kradzieży z włamaniem za co kodeks karny przewiduje karę od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Teraz sprawą zajmie się sąd – informuje podkom. Justyna Andrzejewska,Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker