Na sygnale

Włamywacz „połasił się” na dziecięca hulajnogę!

Za kradzież z włamaniem grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności

Dziecięca hulajnoga warta 200 złotych padła łupem 32-latka, który włamał się do pomieszczenia gospodarczego na terenie Nakła. Włamywacz liczył pewnie na większe fanty i zysk z ich sprzedaży, tymczasem „wzbogacił się” o zarzuty po tym, jak zatrzymali go nakielscy kryminalni.

Zgłoszenie o tym, że ktoś zrywając zabezpieczenie włamał się do pomieszczenia gospodarczego w centrum Nakła, miejscowa policja otrzymała w czwartek (16.01.20) rano. Jak się okazało włamywacz ukradł z pomieszczenia dziecięcą hulajnogę wartą 200 złotych.  

Kiedy o sprawie dowiedzieli się kryminalni postanowili sprawdzić okoliczne lombardy podejrzewając, że włamywacz szybko spieniężył. Dziecięcy pojazd został odzyskany, a personalia włamywacza ustalone. Jego zatrzymanie było tylko kwestią czasu i już po kilku godzinach od zgłoszenia 32-letni podejrzany został zatrzymany w jednym z budynków na terenie miasta. Mieszkaniec Nakła noc spędził w celi policyjnego aresztu.

W piątek (17.01.20) kryminalni przedstawili mu zarzuty kradzieży z włamaniem za co kodeks karny przewiduje karę od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Teraz sprawą zajmie się sąd – informuje podkom. Justyna Andrzejewska,Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker