Na sygnale

Dwaj rozbójnicy napadli na bydgoszczanina i ukradli mu telefon komórkowy

Patrol  zatrzymał dwóch mężczyzn którzy  napadli na bydgoszczanina i ukradli mu telefon komórkowy. Napastnicy decyzją sądu zostali aresztowani. Teraz „recydywistom” może grozić wyższa kara.

Do zdarzenia doszło w sobotę  przy ulicy Toruńskiej. Na miejsce został skierowany patrol. Tam funkcjonariusze zastali zgłaszającego. Z jego relacji wynikało, że na spacerze z psem został zaatakowany przez dwóch sprawców. Jeden uderzył go kijem w tył głowy, a drugi pięścią w twarz. Następnie napastnicy zabrali mu z torby telefon komórkowy. Po tym pokrzywdzony stracił przytomność. Mundurowi wezwali pogotowie ratunkowe, które udzieliło mu pomocy.

-Policjanci zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na widok patrolu zaczęli uciekać. Funkcjonariusze ruszyli za nimi w pościg. Obaj wpadli w ręce mundurowych. 36 i 32-latek trafili do policyjnego aresztu. Zatrzymani byli pijani. Przestępstwa tego dokonali w warunkach tzw. recydywy.  Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował 36 i 32-latka na najbliższe trzy miesiące – informuje  kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker