Na sygnale

W wypadku pod Trzeciewcem zginął wczoraj ceniony nauczyciel, Przemysław Kutowski.

Nieoficjalnie wiemy, że Panu Przemkowi niedawno urodził się syn. Wracał, bądź jechał do żony do szpitala.

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Wczoraj  około godziny 13.00 doszło do tragicznego w skutkach wypadku w Trzeciewcu. Zginął  Przemysław Kutowski. Był to znany i ceniony przez uczniów i absolwentów nauczyciel wychowania fizycznego ze szkoły  w Korytowie gmina Bukowiec.

OPRACOWANO NA PODSTAWIE  PORTALU „NOWE ŚWIECIE”.

https://nswiecie.pl/artykul/przemyslaw-kutowski/887828?fbclid=IwAR3SnQ1PazS-tkbqVQsiFDRU6dEaE3vsOFLqsB06igoXKap2Q4paI7j6ry8

Tragiczna wieść obiegła nasz powiat w czwartek po południu. Okazało się, że młodym mężczyzną, który zginął w wypadku na budowanej S-5 w okolicy Trzeciewca był Przemysław Kutowski. Pan Przemek to powszechnie znany i lubiany nauczyciel . To on prowadził osobowego Peugeota. Policjanci na razie nie wiedzą dlaczego zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył czołowo w TIR-a przewożącego podroby. 

Nauczyciel zginął na miejscu. Nieoficjalnie wiemy, że Panu Przemkowi niedawno urodził się syn. Wracał, bądź jechał do żony do szpitala. Jego absolwenci, z którymi dziś rozmawialiśmy wspominają go jako niezwykle sympatycznego pedagoga – wyrozumiałego dla podopiecznych, z autorytetem i posłuchem.  Wszyscy są w szoku.

Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia. 

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker