Na sygnale

WYPADEK ZE SKUTKIEM ŚMIERTELNYM

 Chełmińscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj (04.11.19) w miejscowości Bągart. W wyniku uderzenia osobowego auta w drzewo śmierć poniosła 53-letnia pasażerka. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Wczoraj (04.11.19) około godz. 05.30 w miejscowości Bągart, w powiecie chełmińskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu wynika, że 49-letnia kobieta kierująca osobowym chevroletem, z nieustalonych na tą chwilę przyczyn, zjechała na przeciwległy pas ruchu a następnie uderzyła w przydrożne drzewo. Na skutek zdarzenia 53-letnia pasażerka pojazdu poniosła śmierć, natomiast kierująca oraz 52-letni pasażer zostali przetransportowani do pobliskich szpitali.

Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady oraz sporządzili pozostałą niezbędną dokumentację. Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni dokładne okoliczności i przyczyny wypadku.

asp. Dorota Lewków
Jednoosobowe Stanowisko ds. Prasowo-Informacyjnych
Komenda Powiatowa Policji w Chełmnie
ul. Świętojerska 5

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker