Na sygnale

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali 23-latka, u którego zabezpieczyli sporą ilość narkotyków.

Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, wspólnie z policjantami ze Żnina, zatrzymali 23-latka, u którego zabezpieczyli sporą ilość narkotyków. Funkcjonariusze zebrali niezbite dowody na to, że mężczyzna trudnił się także uprawą marihuany. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli mniej lub bardziej przesuszone konopie, których w sumie było blisko 2 kg. 23-latek został zatrzymany. Decyzją sądu trafił tymczasowo do aresztu na 2 miesiące. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Kryminalni z komendy wojewódzkiej w Bydgoszczy uzyskali informację, że 23-letni mieszkaniec Żnina może być zamieszany w narkotykowy proceder. Policjanci ustalili też, że w czwartkowe popołudnie (17.10.19) będzie on przejeżdżał przez miasto. Mężczyzna został zatrzymany. Podczas kontroli okazało się, że 23-latek kierował autem pod wpływem środków odurzających. To dało podstawę do przeszukania jego miejsca zamieszkania.W toku prowadzonych czynności kryminalni dowiedli też, że mężczyzna trudnił się uprawą marihuany.

W minioną sobotę (19.10.19) sąd zadecydował, że najbliższe 2 miesiące podejrzany spędzi tymczasowo w areszcie – informuje asp. szt. Artur Kędzierski, KPP w Żninie.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker