Na sygnale

Z Dacii Duster wydobywał się ogień. Tragedii zapobiegli policjanci z ,,drogówki’’

Szybka reakcja policjantów z ,,drogówki’’ zapobiegła rozprzestrzenieniu się ognia w jadącym przez Żnin samochodzie. Dacia Duster nagle zaczęła się palić, czego nie zauważył kierujący. Dzięki funkcjonariuszom i strażakom, który stłumili ogień nikt nie odniósł obrażeń.

Policjanci ze żnińskiej ,,drogówki” sierż. szt. Sławomir Siejkowski i sierż. Marcin Juszczak patrolowali ulice Żnina. Nagle spostrzegli, że spod jadącej Dacii Duster wydobywa się ogień. Natychmiast ruszyli za autem i zatrzymali po kilkunastu metrach.  

W chwili, gdy kierujący wysiadł z samochodu ogień rozprzestrzenił się, obejmując całą przednią część pojazdu. Sytuacja była o tyle groźna, bo jest to jedna z bardziej ruchliwych dróg w mieście. W pobliżu przejeżdżały samochody i istniało zagrożenie, że ogień zagrozi kierującym w innych samochodach. Na szczęście dzięki determinacji funkcjonariuszy i strażakom, którzy ugasili pożar nikt nie odniósł obrażeń – informuje asp.szt. Edyta Gościńska, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker