Na sygnale

Tragiczne skutki karambolu. Nie żyje 31-letni motorowerzysta

Szubińscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło w miniony piątek w Szubinie Wsi. kierujący pojazdem Opel Meriva 21-latek z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu. Uderzył w jadącego trasą motorowerzystę.  Następnie wpadł w Opla Zafirę. Na skutek doznanych obrażeń w szpitalu zmarł 31-letni motorowerzysta.

Zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Szubin Wieś policja otrzymała w miniony piątek. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Oplem Meriva 21-latek z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu. Uderzył w jadącego trasą motorowerzystę. Następnie  uderzył w Opla Zafirę.

-Po zderzeniu pojazdów najpoważniejszych obrażeń doznał 31-letni motorowerzysta. Mężczyzna pomimo udzielonej pomocy zmarł kolejnego dnia w szpitalu. Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku wyjaśniają w prowadzonym postępowaniu policjanci z szubińskiego komisariatu. Ich pracę nadzoruje prokurator – informuje podkom. Justyna Andrzejewska, Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker