Na sygnale

Kierowca Mercedesa”po pijaku” potrącił rowerzystę, po czym odjechał z miejsca wypadku

Kierowcy Mercedesa grozi do 12 lat pozbawienia wolności

Dwa miesiące w areszcie spędzi 46-letni kierowca Mercedesa który w niedzielę w Woli Nakonowskiej po pijanemu  potrącił rowerzystę. Nie udzielił mu pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia. Rowerzysta zmarł w szpitalu. Kierowcy Mercedesa grozi do 12 lat pozbawienia wolności.
 

Do wypadku doszło w niedzielę  około godziny 13.00 w miejscowości Wola Nakonowska . Kierowca Mercedesa potrącił rowerzystę, po czym odjechał, nie udzieliwszy mu pomocy. Świadkowie powiadomili służby i udzielali pomocy poszkodowanemu rowerzyście. 54-latek trafił do szpitala, gdzie zmarł po kilku godzinach. Policjanci szybko odnaleźli sprawcę wypadku w jego miejscu zamieszkania. Po sprawdzeniu jego stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna ma ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Do wyjaśnienia sprawy mundurowi zatrzymali zarówno jego, jak i 22-letnią pasażerkę auta, która także była nietrzeźwa. Na wniosek śledczych sąd zadecydował, że najbliższe 2-miesiące 46-latek spędzi w areszcie tymczasowym. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker