Na sygnale

Handlarz nielegalnym alkoholem i tytoniem został zatrzymany

28-latkowi grozi wysoka grzywna

Prawie 4 kg krajanki tytoniowej oraz ponad 40 butelek alkoholu różnej wielkości bez polskich znaków akcyzy ujawnili policjanci w jednym z mieszkań we Włocławku. Nielegalny towar został zabezpieczony przez mundurowych. Podejrzewany o jego posiadanie 28-latek usłyszał już zarzut.

W poniedziałek (07.10.209) funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji we Włocławku przeszukali jedną z posesji na terenie miasta. Ich podejrzenia odnośnie znajdującego się tam nielegalnego towaru okazały się słuszne. W jednym z pomieszczeń policjanci ujawnili krajankę tytoniową umieszczoną w woreczkach o różnej masie oraz kilkadziesiąt butelek alkoholu nieznanego pochodzenia w butelkach o różnej wielkości. Znaleziony przez mundurowych towar nie posiadał polskich znaków akcyzy.

28-latek podejrzewany o handel nielegalnym towarem został zatrzymany do wyjaśnienia, a znajdujący się w mieszkaniu towar zabezpieczony. Mieszkaniec. Dodatkowo będzie odpowiadał także za wykroczenie skarbowe w związku z posiadaniem towarów bez polskich znaków akcyzy – informuje st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska Zespół Komunikacji Społecznej Komenda Miejska Policji we Włocławku.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker