Na sygnale

Niebezpieczny wypadek na autostradzie A-1 koło Warlubia

Kierowca i dwóch pasażerów busa trafiło do szpitala

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Policjanci ze Świecia, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś (7.10.19) na autostradzie A1 w miejscowości Warlubie, w powiecie świeckim. W wyniku zderzenia trzech pojazdów, kierowca i dwóch pasażerów busa trafiło do szpitala.


Do zdarzenia doszło dziś (7.10.19) ok 8.30 na autostradzie A1 w miejscowości Warlubie (pow. świecki). Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego pracujących na miejscu wynika, że kierujący Mercedesem Sprinterem, jadąc w kierunku Łodzi, zmienił pas ruchu wjeżdżając pod nadjeżdżające Porsche, a następnie w skutek zderzenia się pojazdów uderzył w ciężarowego MAN-a jadącego prawym pasem drogi.

56-letni kierowca busa oraz dwóch pasażerów z obrażeniami ciała zostało przewiezionych do szpitala. Kierujący samochodem ciężarowym – 26-latek oraz drugi 28-latek jadący Porsche, nie odnieśli poważnych obrażeń. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku – informuje podkom. Joanna Tarkowska, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker