Na sygnale

Niebezpieczny wypadek na autostradzie A-1 koło Warlubia

Kierowca i dwóch pasażerów busa trafiło do szpitala

Policjanci ze Świecia, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś (7.10.19) na autostradzie A1 w miejscowości Warlubie, w powiecie świeckim. W wyniku zderzenia trzech pojazdów, kierowca i dwóch pasażerów busa trafiło do szpitala.


Do zdarzenia doszło dziś (7.10.19) ok 8.30 na autostradzie A1 w miejscowości Warlubie (pow. świecki). Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego pracujących na miejscu wynika, że kierujący Mercedesem Sprinterem, jadąc w kierunku Łodzi, zmienił pas ruchu wjeżdżając pod nadjeżdżające Porsche, a następnie w skutek zderzenia się pojazdów uderzył w ciężarowego MAN-a jadącego prawym pasem drogi.

56-letni kierowca busa oraz dwóch pasażerów z obrażeniami ciała zostało przewiezionych do szpitala. Kierujący samochodem ciężarowym – 26-latek oraz drugi 28-latek jadący Porsche, nie odnieśli poważnych obrażeń. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku – informuje podkom. Joanna Tarkowska, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker