Na sygnale

Fordon. Wpadł diler narkotykowy z osiedla Tatrzańskiego

Teraz 30-latkowi może grozić do 12 lat pozbawienia wolności.

Ponad 2kg marihuany zabezpieczyli bydgoscy kryminalni z wydziału narkotykowego. Policjanci zabezpieczyli też MDMA, z której można by było zrobić ponad 50 porcji tego narkotyku. Do sprawy zatrzymali 30-letniego mieszkańca Fordonu. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Teraz może mu grozić do 12 lat pozbawienia wolności.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że tym przestępczym procederem zajmuje się mieszkaniec Fordonu. Policjanci ustalili jego dokładne miejsce zamieszkania.

W poniedziałek policjanci  namierzyli 30-latka przy jednym z garaży na osiedlu Tatrzańskim w Fordonie. 30-latek był zaskoczony wizytą kryminalnych.  Funkcjonariusze znaleźli kilka worków z zielonym suszem roślinnym oraz beżową zbryloną substancję. Ponadto, znaleźli elektroniczną wagę i pieniądze.

Wstępne badania narkotesterem wykazały, że susz to marihuana, a zbrylona substancja to MDMA. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 2kg narkotyków. 30-latek został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu. Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował 30-latka na najbliższe trzy miesiące. Teraz może mu grozić do 12 lat pozbawienia wolności-informuje kom. Przemysław Słomski.

 
 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker