Na sygnale

Mieszkaniec os. Bohaterów handlował narkotykami. Posiadał też nielegalną broń

Mężczyźnie może grozić kara pozbawienia wolności do lat 8 

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Patrol z Fordonu zatrzymał 34-latka podejrzanego o prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków, posiadanie narkotyków oraz nielegalnego posiadania broni.  W jego mieszkaniu mundurowi zabezpieczyli narkotyki oraz pistolet. Policjanci z fordońskiego komisariatu patrolując ulicę Igrzyskową w Bydgoszczy zauważyli Seata zaparkowanego w pobliskim lasku. Siedzący za kierownicą auta mężczyzna, na widok funkcjonariuszy, dynamicznie ruszył i zaczął oddalać się w kierunku ulicy Akademickiej. Mundurowi ruszyli za nim.

34-latek zachowywał się bardzo nerwowo. Podczas kontroli, policjanci znaleźli na siedzeniu pasażera szklaną lufkę z zielonym suszem. W związku z tym, funkcjonariusze postanowili sprawdzić jego mieszkanie, które znajdowało się w pobliżu.

Tam po przeszukaniu pomieszczeń mundurowi znaleźli między innymi  woreczki ze zbryloną substancją, białym i niebieskim proszkiem, tabletki, susz roślinny, szklane lufki z zawartością zielonego suszu, elektroniczną wagę oraz ponad 600 pustych tzw. dilerówek. To jednak nie wszystko. W jego mieszkaniu zabezpieczyli pistolet z pustym magazynkiem. 34-latek został zatrzymany.

Natomiast wstępne badania narkotesterem zabezpieczonych środków wykazały, że są to zakazane środki odurzające: marihuana, metaamfetamina, amfetamina oraz ekstazy. 34-latek trafił do policyjnego aresztu.

Śledczy z Fordonu na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili podejrzanemu zarzuty dotyczące prowadzenia pojazdu pod wpływem środków odurzających, posiadania narkotyków, a także nielegalnego posiadania pistoletu. Ze wstępnej opinii biegłego wynika, że na tego typu broń wymagane jest zezwolenie – informuje kom. Przemysław Słomski

 

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Zobacz także

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker