Na sygnale

25-letni diler narkotykowy, pseudokibic ze Starego Fordonu trafił za kratki

Za tego typu przestępstwo pseudokibicowi grozi kara do 12 lat więzienia

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Policjanci  zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu w Starym Fordonie miał ponad 20 gramów amfetaminy i niemal 200 marihuany.  25-latek, pseudokibic jednego z bydgoskich klubów sportowych, odpowie za posiadanie i uczestnictwo w obrocie znacznej ilości narkotyków. Za tego typu przestępstwo może mu grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 Z uzyskanych przez policjantów informacji wynikało, że jeden z mieszkańców Starego Fordonu może posiadać środki odurzające.Policjanci pojechali pod wskazany adres.Tam zastali podejrzewanego 25-latka, który jest pseudokibicem jednego z bydgoskich klubów sportowych. Po przedstawieniu powodu podejmowanych czynności policjanci przystąpili do przeszukania jego miejsca zamieszkania.

-W rezultacie przeprowadzonego przeszukania policjanci zabezpieczyli u niego ponad 23 gramy amfetaminy oraz niemal 200 gramów marihuany.  Ponadto znajdowały się tam przedmioty służące do prowadzenia procederu przestępczego, m. in. waga elektroniczna , a także pieniądze. 25-latek  odpowie za posiadanie i uczestnictwo w obrocie znacznej ilości narkotyków. Za tego typu przestępstwo ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 12 lat pozbawienia wolności – informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker