Na sygnale

25-letni diler narkotykowy, pseudokibic ze Starego Fordonu trafił za kratki

Za tego typu przestępstwo pseudokibicowi grozi kara do 12 lat więzienia

Policjanci  zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu w Starym Fordonie miał ponad 20 gramów amfetaminy i niemal 200 marihuany.  25-latek, pseudokibic jednego z bydgoskich klubów sportowych, odpowie za posiadanie i uczestnictwo w obrocie znacznej ilości narkotyków. Za tego typu przestępstwo może mu grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 Z uzyskanych przez policjantów informacji wynikało, że jeden z mieszkańców Starego Fordonu może posiadać środki odurzające.Policjanci pojechali pod wskazany adres.Tam zastali podejrzewanego 25-latka, który jest pseudokibicem jednego z bydgoskich klubów sportowych. Po przedstawieniu powodu podejmowanych czynności policjanci przystąpili do przeszukania jego miejsca zamieszkania.

-W rezultacie przeprowadzonego przeszukania policjanci zabezpieczyli u niego ponad 23 gramy amfetaminy oraz niemal 200 gramów marihuany.  Ponadto znajdowały się tam przedmioty służące do prowadzenia procederu przestępczego, m. in. waga elektroniczna , a także pieniądze. 25-latek  odpowie za posiadanie i uczestnictwo w obrocie znacznej ilości narkotyków. Za tego typu przestępstwo ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 12 lat pozbawienia wolności – informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker